Запуск Академії ВООЗ та мобільного додатку ВООЗ Інфо


13.05.2020

Переклад - Богдана Багацька.

Джерело - https://cebm.be/who-info-app


ВООЗ оголошує про запуск додатку Академія ВООЗ, розробленої для підтримки медичних працівників під час COVID-19, а також інформаційного додатка ВООЗ Інфо, призначеного для інформування громадськості.

Сьогодні, 13 травня, Академія ВООЗ, центр безперервного навчання Всесвітньої організації охорони здоров'я, запустила мобільний додаток, розроблений для того, щоб медичні працівники могли розширити свої навички індивідуального захисту у боротьбі з пандемією COVID-19.

Додаток надає медичним працівникам мобільний доступ до безлічі ресурсів знань про COVID-19 розроблених ВООЗ, які пропонують актуальні рекомендації, інструменти, навчання та віртуальні семінари, які допоможуть у догляді за пацієнтами з COVID-19 та захистити себе.

За словами генерального директора ВООЗ Тедроса Адханом Гебрейєса, "завдяки цьому новому мобільному додатку, ВООЗ озброює медпрацівників силою навчання та обміну знаннями".

Додаток створений відповідно до потреб, висловлених 20 000 медичними працівниками в усьому світі у форматі опитування Академії ВООЗ, проведеному в березні 2020 року.

Опитування показало, що дві третини респондентів наголошують на потребах у кращій підготовці, особливо щодо запобігання та контролю інфекцій, управління випадками, використання засобів індивідуального захисту та охорони праці, а також щодо системи інформування про ризики та залучення громад.

Переважна більшість респондентів заявили, що для підготовки до викликів, пов”язаних з COVID-19, віртуальні навчання було б дуже корисним для них.

Початок роботи Академії ВООЗ зі штаб-квартирою в Ліоні, Франція, планується на травень 2021 р. Центр безперервного навчання застосовуватиме новітні технології та підходи до навчання дорослого населення для надання необхідної інформації мільйонам медичних працівників, представниками влади та співробітникам ВООЗ у всьому світі.

Додаток доступний для безкоштовного завантаження в Apple App Store (https://cebm.be/app-academy) та Google Play Store (https://cebm.be/who-app-android) арабською, китайською, англійською, французькою, російською та іспанською мовами.

Дізнатися більше про Академію ВООЗ тут: academy.who.int


Додаток ВООЗ Інфо

Також ВООЗ сьогодні запускає додаток ВООЗ Інфо, який надасть мільйонам людей мобільний доступ до останніх новин та розробок у реальному часі. Додаток спеціально розроблений з інтуїтивним та зрозумілим для користувача інтерфейсом. Що стосується перебігу пандемії COVID-19, додаток ВООЗ Інфо публікуватиме найновіші ініціативи ВООЗ, партнерську взаємодію та актуальну інформацію про зусилля в гонитві за ліками та вакцини для боротьби із захворюванням. Статистика випадків захворювання на COVID-19 надаватиметься окремо для кожної країни зі вказівками часу та постійно оновлюватиметься у додатку відповідно до офіційних даних ВООЗ про COVID-19.